טיפים ומאמרים

מה תוכלו לעשות עם הכסף שתחסכו אם תנהגו כחוק ולא תיאלצו לשלם קנסות?

קנסות בגין ביצוע עבירות תנועה ו/או דו”חות בגין עבירות חניה, הן ללא ספק הוצאה כספית מיותרת ממנה תוכלו להימנע במידה ותקפידו על נהיגה זהירה ונכונה וציות מלא לכל חוקי התנועה ותמרורי החנייה. התשלום בגין קנסות ודו”חות על עבירות תנועה וחניה, יכול להגיע לאלפי שקלים, וזאת בהתאם לסוג העבירה אותה ביצעתם.

יש לכם כסף מיותר?

כסף הוא אחד מהמשאבים החיוניים וההכרחיים לקיומנו, וכל אחד ואחת מאיתנו עושה כמיטב יכולתו על מנת להרוויח כמה שיותר כסף מדי חודש. במידה ואתם לא מעוניינים לזרוק שעות רבות של עבודה לפח, אנו ממליצים לכם לנהוג כחוק ולהימנע ככל הניתן מביצוע עבירות תנועה קלות כחמורות שכל אחת מהן עלולה לחייב אתכם בתשלום כספי גבוה.

הימנעות מביצוע עבירות נהיגה מעל המהירות המותרת, תותיר בחשבון הבנק שלכם סכום של כ-1,500 ₪ שהוא הסכום הנדרש בגין קנסות כספיים על עבירות מהירות. הימנעות מדיבור בטלפון הנייד במהלך נהיגה (ללא דיבורית) תאפשר לכם להימנע מקנס בגובה 1,000 שקלים ואילו הימנעות מוחלטת מנהיגה בשולי הכביש, תאפשר לכם לחסוך 750 שקלים אותם תדרשו לשלם בגין ביצוע עבירה מסוג זה.

נוהגים כחוק וחוסכים את הכסף

תשלום קנסות ודו”חות בגין עבירות תנועה וחנייה, מהווה הוצאה מיותרת לחלוטין ממנה תוכלו להימנע במידה ותנהגו כחוק. נהיגה זהירה ונכונה על פי חוק התנועה, תאפשר לכם לחסוך את הכסף המיותר אותו אתם עלולים לשלם בגין קנסות ודו”חות. חשוב לזכור שאי תשלום הדו”חות והקנסות במועד הנדרש, עלול להוביל להטלת ריביות ולגרום לכם לתסבוכת לא פשוטה מול רשויות האכיפה ולכן אם אתם מחויבים בתשלום הקנסות, תוכלו לעשות זאת אונליין באמצעות האתר שלנו.

אז מה תוכלו לעשות עם הכסף שתחסכו?

דרישה לתשלום קנסות ודו”חות, היא ברוב המקרים הוצאה כספית לא מתוכננת, ולכן, רבים מאיתנו מתייחסים לדרישה זו כהוצאה מיותרת ולא כהזדמנות לחיסכון עתידי. במידה ותמנעו מביצוע עבירות תנועה וחנייה, תוכלו מראש להפנות את הכסף המיותר אותו תדרשו לשלם על דו”חות וקנסות לטובת חיסכון כספי, כאשר הכסף אותו תחסכו יכול לשמש אתכם לכל מטרה כגון: תוכלו לפנק אתכם במתנה אישית או לתת תרומה לנזקקים שבאמת זקוקים לה. ובכך לעשות משהו טוב עם הכסף הקטן – גדול אותו החלטתם לחסוך בעקבות החלטה מודעת להימנעות מוחלטת מביצוע עבירות תנועה מכל סוג והימנעות מביצוע עבירות חנייה.

הימנעות מוחלטת מביצוע עבירות תנועה וחנייה, תאפשר גם לכם להימנע מהוצאות בלתי מתוכננות ומיותרות לחלוטין, ובכך לחסוך את הכסף שאתם עמלים עליו כל כך הרבה לטובתכם האישית או לטובת הכלל באמצעות תרומות לנזקקים.

הוסף תגובה

לחץ כאן כדי להגיב